ČESKY  |  ENGLISH  |  DEUTSCH
 

Aktuálně

Zastupujeme mezinárodní firmu KOLIDA Instrument, která se už 15 let specializuje na výrobu, servis a prodej geodetických přístrojů. S jejími produkty a službami jsou spokojeni zákazníci ve více než 40 zemích celého světa. Pravidelně se účastní mezinárodních výstav a její roční prodej činí kolem 1500 totálních stanic, 5000 GPS zařízení a přes milión kusů geodetického příslušenství.

Více informací naleznete na stránce o společnosti a v našem e-shopu, který zatím slouží jako katalog zboží.

Nyní máte jedinečnou možnost pomoci při volbě dováženého sortimentu, nastavení cenové politiky a možnosti tvorby prodloužené záruky.

Proto Vás prosíme o vyplnění ankety na pravé straně obrazovky. Můžete zvolit i více možností, pokud lépe vystihují Váš záměr.

Anketa

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /DISK2/WWW/kolida.cz/www/lib/connect.php:2 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/kolida.cz/www/cz/intro/content1.php(32): require_once() #1 /DISK2/WWW/kolida.cz/www/lib/lib.php(46): include('/DISK2/WWW/koli...') #2 /DISK2/WWW/kolida.cz/www/index.php(32): PartInclude('content1') #3 {main} thrown in /DISK2/WWW/kolida.cz/www/lib/connect.php on line 2